Job ID R-476620 Date posted February 5, 2024

Termelési Technikus formázás

Job Description Summary

Job Description

A BD egy vezető globális orvostechnológiai vállalat, mely egy egészségesebb világért dolgozik. Tatabányai gyáregységünk üvegfecskendőt gyárt és elkötelezett aziránt, hogy kiváló minőségű termékeket biztosítson az egészségipar és a végfelhasználók számára.

Feladatok

  • Gépsorok folyamatos működésének és hatékonyságának biztosítása
  • Termékváltások és géptakarítások elvégzése
  • Váratlan meghibásodások szisztematikus, gyors és szakszerű elhárítása
  • Megelőző tervezett karbantartási munkák elvégzése (heti, havi, negyedéves, féléves és éves ütemezésben)
  • Az elvégzett munkák előírás szerinti dokumentálása
  • Termelési munkatárs kollégák műszaki támogatása
  • Napi szintű kapcsolattartás a közvetlen kollégákkal és a társosztályokkal (quality, mérnökség)

​Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség(automatizálási technikus, gépésztechnikus, mechatronikai technikus, elektrotechnikus vagy elektronikai műszerész szakon)
  • Automata gyártósorok, berendezések beállításában és karbantartásában szerzett minimum 3 év tapasztalat
  • Tapasztalatnagysebességűésmagas minőségikövetelményeket támasztó gyártási környezetben
  • Mechanikus gépelemekéspneumatikusrendszerek elméleti és gyakorlati ismerete (hibakeresés és elhárítás)
  • Szigorú beöltözködési és viselkedési szabályok betartása
  • Képesség és motiváció új ismeretek elsajátítására
  • 4 műszakos munkavégzés vállalása

Amit kínálunk

  • Stabil cég vagyunk, hosszú távra tervezhetsz velünk
  • Fejlett technológia, innovatív munkakörnyezet
  • Mentor rendszerünk támogatja a betanulásodat
  • Kiváló csapatban dolgozhatsz
  • Kiemelkedő havi alapbér
  • Technikusi kompetencia rendszer (képzések, előrelépés és anyagi elismerés)
  • Összetett problémákat oldhatsz meg
  • Fejlesztési javaslataid lehetnek, részt vehetsz a megvalósításban

Primary Work Location

HUN Kornye - Uveggyar

Additional Locations

Work Shift

Working in

Kornye

Take a look at the map to see what's nearby.

Working in

Kornye

Recommend
to a friend

Approve
of CEO

"Purpose driven company where associates work every day to make healthcare better. A lot of great initiatives going on to make BD the best MedTech company in the world."
Anonymous, Franklin Lakes, NJ

Don’t Miss Out

Receive customized job alerts based on your function and/or location search criteria.

Interested in

Join Our Talent Pool

Join our talent pool

Upload your resume to help our recruiters match you to the right job. They'll be in touch if they find a good fit.

BD Fraud Notice

Please be aware of potentially fraudulent job postings on other websites or suspicious recruiting email or text messages that attempt to collect your confidential information. If you are concerned that an offer of employment with BD, CareFusion or C.R. Bard might be a scam, please verify by searching for the posting on the careers page or contact us at ASC.Americas@bd.com. For more information click here.