Job ID R-487950 Date posted March 19, 2024

HR Gyakornok

Job Description Summary

Job Description

Szeretnél olyan munkát végezni, melynek során fontos a kreativitás és a kommunikáció, de az adminisztratív feladatok sem állnak távol tőled?

Részt vennél a cégemployerbrandingjének fejlesztésében és szívesen használnád az angol nyelvtudásod?

Jelentkezz HR gyakornoknak a BD-hez májusi kezdéssel!

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • A cég Recepcióján a BD-hez érkező vendégek fogadása, látogatások koordinálása

  • Felelősség a céges buszok megfelelő működtetéséért,felmerülő igények kezelése, változtatási javaslatok felvetése

  • Postázással kapcsolatos teendők elvégzése

  • Tárgyalótermek megfelelő használatának felügyelete

  • BD dolgozók és érkező vendégek utazásainak szervezése és vendéglátásukkal kapcsolatos teendők lebonyolítása

  • HR kommunikációs/marketing jellegű feladatokban való részvétel

  • Vállalati kommunikáció támogatása (céges applikáció, újság, TV, faliújság kezelése)

  • Rendezvények szervezésében, lebonyolításában való segítségnyújtás

  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Kommunikáció/marketing/HR területen folytatott tanulmány előnyt jelent
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Heti 5 nap vállalása
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Ügyfélközpontúság, hatékony kommunikációs képességek
  • Proaktivitás és jó időbeosztásra való képesség
  • Jó csapatjátékos

Amit nyújtunk:

  • Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz nálunk

  • Alkalmanként homeofficera is nyújtunk lehetőséget

  • Támogatjuk munkába járásod és egyéb béren felüli juttatásokra is jogosult leszel

  • 6 hónapos határozott idejű szerződést kötünk Veled, mely plusz 6 hónappal meghosszabbítható

  • Munkádhoz céges laptopot és mobiltelefont biztosítunk

  • Teret adunk új ötleteidnek, kreativitásodnak

  • Szuper csapatban dolgozhatsz csapatépítőkkel, céges programokkal

Primary Work Location

HUN Kornye - Uveggyar

Additional Locations

Work Shift

Working in

Kornye

Take a look at the map to see what's nearby.

Working in

Kornye

Recommend
to a friend

Approve
of CEO

"Purpose driven company where associates work every day to make healthcare better. A lot of great initiatives going on to make BD the best MedTech company in the world."
Anonymous, Franklin Lakes, NJ

Don’t Miss Out

Receive customized job alerts based on your function and/or location search criteria.

Interested in

Join Our Talent Pool

Join our talent pool

Upload your resume to help our recruiters match you to the right job. They'll be in touch if they find a good fit.

BD Fraud Notice

Please be aware of potentially fraudulent job postings on other websites or suspicious recruiting email or text messages that attempt to collect your confidential information. If you are concerned that an offer of employment with BD, CareFusion or C.R. Bard might be a scam, please verify by searching for the posting on the careers page or contact us at ASC.Americas@bd.com. For more information click here.